9fcab560fbddec44fc93a51ac0758c94

Tatlı-Genç Temalar Kulübü

Templatic Tatli-genc.com Temalar Kulübü üyeliği, çok çeşitli  Tatli-genc.com temalarına erişmesi gereken herhangi bir WordPress geliştiricisi ve Serbest çalışan için idealdir. Bu temalar koleksiyonu size yüzlerce dolar tasarruf ve ayrıca sınırsız etki bizim temalar herhangi yüklemek için izin fantastik bir anlaşma verir.

Kulüp üyeliğine dahil olan WordPress temalarımızdan sadece birkaçını görebilirsiniz

GeoPlaces-İş Rehberi Tema
Kendi yerel iş listeleri dizini veya uluslararası şirketler sayfaları dizini var sağlayan popüler İş Rehberi tema. Bu zarif ve duyarlı tasarım teması, ücretsiz veya ücretli yerel İş Rehberi veya her ikisini de çalıştırmak için güçlü yönetici özellikleri sunar. GeoPlaces bile kendi entegre olaylar bölümüne sahiptir, böylece yalnızca bir iş dizini değil, bir etkinlik dizini de elde edersiniz.

Otomotiv-Araba İlanları Tema
Size fiyat ve süreye karar ücretsiz veya ücretli Listeleme paketleri teslim izin yeteneği verir duyarlı bir otomatik ilanlar tema. Hatta bir araba yedek çevrimiçi mağaza olarak çalıştırmak için sitenizin bir kısmını kullanabilirsiniz böylece bu şık otomatik ilanlar ve araba dizin tema da WooCommerce uyumludur. Ayrıntı

Daily Deal-Fırsatları Karşılaştır Tema
Ziyaretçilerinizin fırsatlar web sitenizde fırsatlar satın almak veya satmak sağlayan WordPress için güçlü bir fırsatlar tema. Daily Deal, farklı fırsatlar ve fiyat paketleri oluşturarak para kazanabileceğiniz bir fırsat sitesi oluşturmanın en kolay ve en ucuz yoludur, ancak ücretsiz anlaşma gönderimlerine de izin verebilirsiniz. Ayrıntı

Events V2-Etkinlikler Dizini Tema
Bu zarif duyarlı olaylar tema ile başarılı bir olaylar dizin portalı başlatın. Tema, etkinlik organizatörlerinin ücretsiz veya ücretli ödeme paketlerinde etkinlik göndermesine izin vermek de dahil olmak üzere birçok güçlü yönetici özelliğine sahiptir. Bu tema kurulumu basittir ve hiçbir zaman olaylar sitesi alabilirsiniz.

NightLife-Etkinlikler Dizini Tema
Duyarlı ve bir etkinlik web sitesi çalıştırmak için izin veren bir güzel tasarlanmış olaylar yönetimi tema. Etkinlik organizatörleri ücretsiz veya ücretli olay Listeleme gönderimleri izin ve çevrimiçi etkinlik kayıtları sunuyoruz. Gece hayatı bir olaylar dizin tema bekleyebilirsiniz tüm özellikleri ile özellik dolu.

5 Star – online otel rezervasyon ve Rezervasyonları tema
Vitrine ve tarzında bir otel online teşvik için ideal bir iyi tasarlanmış otel rezervasyon tema. Bu duyarlı tasarım otel rezervasyon WordPress tema kesinlikle misafirlerinizi etkileyecek ve aynı zamanda gelişmiş bir online rezervasyon sistemi ve bir rezervasyon takvimi de dahil olmak üzere güçlü özellikleri bir sürü verir bir tema.

Job Board-İş İlanları Tema
Bu duyarlı premium işler kurulu tema ile iş ilanları veya iş kurulu sitesi başlatın. İşverenlerin ücretsiz, ücretli veya her ikisi için iş listeleri göndermesine izin verin ve ayrıca iş arayanların iş başvurusunda bulunmalarına veya özgeçmişlerini göndermelerine izin verin. Premium jobs board temasından beklediğiniz harika özelliklerle doludur. Ayrıntı

TechNews-bloglama ve haber teması
Bir haber blogunuz için ideal bir çözüm olan bir haber teması. Haber bloglar, dergi veya gazete siteleri için idealdir zarif bir tema. Bu mobil dostu tema duyarlı ve WooCommerce uyumlu hem de. Şık düzen ve mevcut renk şemaları ile ziyaretçilerinizi etkileyin. Ayrıntı

Real Estate V2-Emlak İlanları Listeleri Tema
Bu güçlü IDX / MLS uyumlu emlak ilanlar tema sağladığı özelliklerde hem benzersiz ve güçlüdür. WordPress için bu gayrimenkul listeleri tema ile, emlak acenteleri ve ev satıcıları sitenize özellikleri göndermek için bir fırsat izin verebilirsiniz. Bu emlak tema güçlü arama filtresi de dahil olmak üzere birçok özellik ile birlikte geliyor.

e-Commerece-Online Mağaza tema
Birçok özellik gelişmiş özelliklere sahip güçlü ve zarif WooCoomerce uyumlu e-ticaret WordPress teması. Bu online mağaza teması, bir alışveriş sepeti, dijital mağaza veya katalog modu gibi çeşitli ürün görüntüleme modları sunar. E-ticaret için bu tema birden fazla ödeme ağ geçitleri, kupon kodları sunuyor. Ayrıntı

Tatli-genc.com temaları kulübü üyeliğinin tam koleksiyonuna bakın

Tatligenc.com Temalar Kulübü

Ücretsiz Wordpress Temaları  http://www.tatligenc.com/ucretsiz-tema-kulup  www.tatligenc.com Tema Club üyeliği, çok çeşitli Wordpress temalarına erişmesi gereken herhangi bir WordPress geliştiricisi ve Kendi Sitesini Kurmak İsteyenler İçin Mükemmeldir. Serbest çalışan için idealdir. Bu temalar koleksiyonu size yüzlerce dolar tasarruf ve ayrıca sınırsız etki bizim temalar herhangi yüklemek için izin fantastik bir anlaşma verir.

Abone Olun

Film Video Sitemize Abone Olun En Son Çıkan Filmlerden Videolardan Şarkı Kliplerinden ve tüm son haberleri ile güncel olarak E-posta Adresinize Haber gelir bu sitede her hangibi bir film video yayınlansa ilk Abone olan Ziyaretçilerimize burada E-Posta Gelir e-posta adresinizi girin
Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamak'tadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize ecem.naz.como@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video, google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server’imiza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden  abla-kardes-paylasim.com  sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

English translation: All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

Detaylar/Detail     yerli film izle | Film izle 9fcab560fbddec44fc93a51ac0758c94